TAÇ AKRİMER SEALER - Asfalt ve Beton Yüzey Sıkılaştırıcı Su İtici Emprenye Malzmesi

 
Stok Kodu :
        

Ürün Detayı
  

TAÇ AKRİMER SEALER
Asfalt ve Beton Yüzey Sıkılaştırıcı Su İtici Emprenye Malzemesi

Açıklama: Özel akrimer bağlayıcı esaslı, şeffaf, su itici özellikteki, yüzey sıkılaştırıcı ve güçlendirici özellikteki emprenye malzemesidir.

Kullanıldığı Yerler: Asfalt, beton, tuğla, kiremit vs gibi tüm pürüzlü yüzeylerde kullanılabilir. Yüzeyi temiz ve mat gösterir. Yüzeyin su emmesini önler. Asfalt ve beton yüzeylerde buzlanma ve gizli buzlanmayı önler. Özellikle apronlarda buzlanmanın önlenmesi ve yüzey aşınmasını önlemesi nedeniyle tercih edilen bir emprenye malzemesidir. Yüzeyi sıkılaştırıp aşınmayı önleme özelliği yüksektir. Tarihi eserlerin restorasyonunda da tercih edilmektedir. Bina çatılarında kiremitlerin su emmesini önlemek amacıyla da kullanılabilir.


TAÇ ACRYMER SEALER – Surface Strengthening and Water Repellent Asphalt
and Concrete Impregnating Material

Description: Special acrymer binder based, transparent, water repellent, surface strengthening featured impregnation material.

Application Areas: Suitable for all porous surfaces like asphalt, concrete, brick, tile etc. It shows the surface clean and matt. Prevents water sorption. Prevents iciness on asphalt and concrete surfaces. Especially, preferred in aprons, to prevent iciness and surface abrasion. Also preferred for the restorations of historical consequences. Can be used also on tiles of the roofs to prevent water sorptions.


 
Share |