İşçilik Hizmetleri

Kumlama - Boyama
Tecrübeli işçilik ekiplerimizle her türlü kumlama boyama işleriniz ile su deposu tank temizliği ve hijyenik boyanması işleri firmamızca anahtar teslim olarak yapılmaktadır.

Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri
Epoksi zemin kaplamaları son derece hijyenik bir yapıya sahiptir bu nedenle bakteri oluşumuna, üremesine uygun değildir.  Bu özelliği ile gıda üretim tesisleri ve hastaneler için vazgeçilmezdir. Tozumaz, toza duyarlı ortamlar için idealdir. Ağır yüklere karşı dayanıklıdır. Üstünde iş makinesi, forklift vs gezmesine mukavemetlidir.  Çok kolay temizlenir. Tüm ral renkleriyle imalatı mümkündür. Tek renk yapılabileceği gibi desenli ve çok renkli olarak dekoratif amaçlı da kullanımı mümkündür. Bu kullanımıyla oyun salonları, alışveriş merkezleri, kreşler, okullar, çocuk oyun parkları için ideal olmaktadır. Zeminin yeniden boyanma özelliği sayesinde istenildiği takdirde zemin rengi kısmen ya da tamamen değiştirilebilir. Epoksi ile düz bir zemin kaplaması elde edebileceğiniz gibi portakal kabuğu desenli, tırtıklı ve kaymazlaştırılmış bir zemin de elde edebilirsiniz, zeminde kusurların bol olduğu işlerde desenli epoksi kullanımı zeminin kusurunu da gizlemektedir.  Eksiz, parlak, ve mukavemetli olması, epoksi zeminleri çağımızın en çok tercih edilen zemin kaplaması haline  getirmiştir. Ayrıca epoksinin kimyasal dayanımı, asit ve bazlarla çalışılan ortamlarda da epoksi zeminlerin çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.  Biz Taç boya olarak, 25 yıllık tecrübemizle epoksi zemin kaplama ve boyama işlerinizi büyük bir itina ile anahtar teslim olarak yapmaktayız. 


Antistatik Zemin Kaplama Sistemleri
Antistatik sistemler  Kişinin üzerinde biriken statik yükün kıvılcıma ve elektronik aletlerde bozulmaya sebep olmaması için bünyede oluşan statik elektriğin doğrudan toprağa verilmesini sağlayacak sistemlerdir. Elektriksel iletkenlik değerleri (10^4, 10^5 ve 10^6 Ω) aralığında olan yarı iletken sistemlerdir. Parlayıcı patlayıcı atölyelerinde, elektronik devre imalat atölyelerinde, hastanelerde, laboratuvarlarda ve statik elektrik yükünün çok fazla olduğu alanlarda kullanımı kaçınılmazdır. İnsanlar hareket ettikçe vücutlarında 10.000 volt'a kadar statik yük biriktirmektedirler. Herhangi bir metal cisimle temasta ise bu yük şiddetli bir biçimde boşalmakta ve kıvılcım oluşmasına sebebiyet vermektedir. Ortamda parlayıcı patlayıcı madde buharı bulunduran yerlerde bu kıvılcım çok şiddetli patlama ve yangınlara neden olabilmektedir. Zemin antistatikleştirildiği takdirde, kişilerin üzerinde statik yük birikmesi söz konusu olmayacak ,oluşan yük eş zamanlı olarak toprağa iletilecektir. Bu nedenle çalışılan alanların tamamının antistatikleştirilmesi hayati önem taşımaktadır. Elektronik atölyelerinde ise, insan vücudunda oluşan statik yük çalışılan devrelere boşalmakta ve devreleri dışardan bakıldığında anlaşılmayacak şekilde ancak tamiri de mümkün olmayacak derecede hasara uğratmaktadır. Ürünün hasarlı olduğu ancak son kullanıcıya ulaştığında anlaşılabilmektedir.

 

KURUMSAL / ÜRÜNLER / İŞÇİLİK HİZMETLERİ / REFERANSLAR / BİZDEN HABERLER / İLETİŞİM /    

Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır.

Content


Renk Değiştir:Kendi Rengini Seç:

Başlıklar
Yazılar

Arka Plan: