kurumsal

Taç Boya ve Kimya Sanayi, 1981’den beri fiilen 1987’den beri resmen üretim yapmakta olan tecrübeli mühendis ve teknik kadrosu ile inşaat boya ve kaplamaları, yapı kimyasalları, su izolasyonu membranları, yalıtım malzemeleri, zemin kaplamaları ve özel grup olmak üzere 6 grupta geniş bir üretim paletine sahip olan güçlü ve rakipsiz bir firmadır.
Çalışmalarına AR-GE odaklı devam eden TAÇ BOYA, geliştirdiği pek çok ürünle Türkiye'de ilk ve tek olarak üretilen bir çok ürüne imza atmıştır. 1996 yılında Türkiye'de ilk olarak Antistatik Boya ve Kaplama ürünlerini üretmiş, bu konuda sektörde çok önemli bir yer edinmiş, 2012 yılında Türkiye'de ilk defa Shieldon - Elektromanyetik Radyasyon Önleyici Boyayı geliştirmiş ve PATENT ALMIŞ, alanında çığır açmış, 2015 yılında otoyol köprü ve viyadüklerde kullanılan örtü tipi membranlara alternatif olarak polimer esaslı sıvı su yalıtım  malzemelerini Türkiye'de ilk ve tek üretmiş ve belli başlı köprü ve viyadük projelerinde başarıyla hayata geçirmiştir.
Ankara-Samsun yolu 32. Kilometresinde, Hasanoğlan mevkinde 3.000 metrekare kapalı alanda,10000m2 açık alanda, senelik 35.000 ton üretim kapasitesine sahip olan fabrikamız üretim, kalite kontrol ve araştırma geliştirme ekibiyle tam manasıyla ileriye yönelik bir işletme olarak hizmet vermektedir. Tam donanımlı Üretim tesisimiz, Kalite Kontrol ve Ar-Ge laboratuvarlarımız ile nitelikli personelimiz çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
Toplam Kalite sistemi ile 90'lı yıllarda tanışan firmamız TURKAK Akrediteli ISO9001:2015 Toplam Kalite Güvence Sistemi Belgesine sahiptir. Ürünlerimizin tamamına yakını TSE Kalite belgelerine, CE işaretine sahiptir.
Diğer ürünlerimiz ve firmamız hakkında daha geniş bilgi almak için aşağıdaki siteleri de ziyaret edebilirsiniz.

www.tacboya.com.tr
www.shieldon.com.tr
www.acrodeck.com.tr

KURUMSAL / ÜRÜNLER / İŞÇİLİK HİZMETLERİ / REFERANSLAR / BİZDEN HABERLER / İLETİŞİM /    

Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır.

Content


Renk Değiştir:Kendi Rengini Seç:

Başlıklar
Yazılar

Arka Plan: