misyonumuzTAÇ BOYA'nın misyonu, müşterilerine en kaliteli ürünleri, en tatmin edici teknik desteği ve en başarılı hizmeti en hızlı ve en ekonomik şekilde sunmaktır.
Taç Boya, tecrübesi ile, piyasada eşine az rastlanır bir bilgi birikimine sahip olmuştur. Bu süreçler içinde, boya ve yüzey kaplaması ürünlerinin pek çok çeşitlerini üreterek, bilgi birikimini ar-ge ile birleştirmiş, pek çok özel amaçlı ürüne de azmasını atmıştır.

Son dönemlerde, tüm sektörlerde olduğu gibi, boya endüstrisinde de yabancı sermaye ağırlığı görülmeye başlamış, olanakları ve know-how ları ile, sektördeki yerli firmaları rekabet dışı bırakmaya çalıştıkları gözlemlenmiştir.

Bizim, Taç Boya olarak amacımız, eğitimimiz ve sürekli artan tecrübemizi, iş azmimiz ve kararlılığımızla birleştirerek; Türkiye boya sektöründe tamamı yerli sermaye olan bir alternatif üretmek, bunu yaparken de en ileri teknoloji ve üretim tekniklerini kullanarak, kalite ve performans açısından, rekabette öne geçecek ürünleri piyasaya sunmaktır. Bu şekilde, hem yerli üreticilerin gerekli performans kriterlerini sağlayamaması engelini aşmış hem de sürekli büyüme ile artan bir istihdam gücü yaratmış olmayı hedeflemekteyiz.

Bu stratejinin en temel noktası, kullanıma ve kullanıcıya özel, yüksek performanslı ve sorunsuz ürün üreterek, yabancı sermayesi olmayan bir firmanın da ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayabileceğini göstermek, ve oluşturulacak bu güveni koruyabilmektir. Ayrıca sadece ürün değil, komple hizmet üreterek satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin yanında olabilmektir.

İşte bu yüzden, Taç Boya olarak misyonumuz, sürekli iyileştirmeyi sürdürmek, müşteri odaklı çalışmayı temel prensibimiz kabul ederek, kaliteden ödün vermeden ve sürekli ar-ge faaliyetleri ile ürün teknolojimizi en üst seviyede tutarak ve gerek danışmanlık gerekse kontrolörlük gibi tam hizmet anlayışı ile sektörde hızla yükselmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilen ve tercih edilen bir firma haline gelmektir.

KURUMSAL / ÜRÜNLER / İŞÇİLİK HİZMETLERİ / REFERANSLAR / BİZDEN HABERLER / İLETİŞİM /    

Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır.

Content


Renk Değiştir:Kendi Rengini Seç:

Başlıklar
Yazılar

Arka Plan: