vizyonumuzBoya, çoğu müşterimiz için, işin en son, ve en sorunlu kısmıdır. Ancak, ürünleri gösteren ve ürünleri, yapıları koruyan da yine boyadır. Bunun bilincinde olan TAÇ BOYA, müşterilerine, boya konusunda "Çözüm Ortağı" olarak, sadece boya değil, komple hizmet üretmeyi vizyonu olarak belirlemiştir.

Boya, çoğu kişi için, bir ambalaj içinde bir sıvıdan ibarettir. Ancak, vizyonumuzu paylaşan müşterilerimiz için, bir dekorasyon, bir koruyucu, ürünleri için değer katan bir olgudur. Her firmanın, her ürünün ve her koşulun ihtiyacı farklıdır. Bazı durumlarda, ne kadar pahalı bir ürün olursa olsun, kullanılan boya istenilen sonucu vermez. Ya da, ne kadar ucuz görünürse görünsün, toplam maliyeti çok daha fazlaya gelebilir. İşte bu sebeplerle, Taç Boya ile çalışan müşterilerimiz bilirler ki; Satış Öncesi Teknik Destek ve Danışmanlık hizmetleri ile, her zaman en karlı, en verimli boya ve kaplama sistemleri, ürünlerinin değerine değer katacaktır.

Boya, uygulama gerektiren ara bir üründür. Kimi zaman, en doğru boya bile yanlış uygulamalarla çok yanlış sonuçlar verebilir. Ancak, Taç Boya, çalıştığı müşterilerine sürekli eğitim desteği sağlayarak, yanlışlıkların önüne geçmeyi hedefler. Ayrıca, satış sonrası destekler ve uygulama kontrolörlüğü ile uygulamayı ve boyanmış ürünleri kontrol ederek, müşterilerinin ürün kalitesine de katkıda bulunur.
 
Kısacası; en kaliteli boya ve kaplama ürünlerinin üretim ve satışının yanında, uluslararası standartlar çerçevesinde sistem seçimi, maliyet hesaplaması, eğitim, şartname hazırlanması, teknik danışmanlık, kontrol ve sürekli teknik servis ile müşterilerinin "Kendi Boya Departmanı" şeklinde çalışmak, her müşterisinin özel ihtiyaçlarını belirleyerek bu ihtiyaçları en iyi ve en ekonomik şekilde karşılamak TAÇ BOYA'nın vizyonunu oluşturmaktadır.

KURUMSAL / ÜRÜNLER / İŞÇİLİK HİZMETLERİ / REFERANSLAR / BİZDEN HABERLER / İLETİŞİM /    

Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır.

Content


Renk Değiştir:Kendi Rengini Seç:

Başlıklar
Yazılar

Arka Plan: